BERNINA DİKİŞ MAKİNALARI MODELLERİ İÇİN TIKLAYIN

Bernina Artista 730 Piko Ve Nakış Makinası

Bernina 730,

** BSR BERNİNA Dikiş Düzenleyici

Dünyada Ilk Defa Olan Serbest Hareketli Olarak Mükemmel şekilde çalışmakta Olan Bu BERNİNA Dikiş Düzenleyicisi Veya Kısa Süreli Olarak çalışan BSR Fonksiyonueşsiz Bir çalışma Gösterir. Bu Baskı Ayağı Değişken Dikiş Hızlarında Bile Uygun Dikiş Uzunluğunu Sağlar. 730'un Dikiş Ayağı Olan BSR Ayğının özelliği Zigzag Dikişleri Yapabilmesidir.

** USB Portu Ve USB Veri çubuğu

Yeni BERNINA Artista 730, BERNINA USB Hafıza çubuğu Ile üretilmiştir. Bu özellik çok Zengin Nakış Tasarımlarını Içermektedir Ve Sizlerin Nakış Bilgisayarınız Ve PC Arasında Değiştirme Yapılmasını Sağlar. USB Portuna 1000'in üzerinde Desen Yükleyebilirsiniz.

** Benzersiz CFL Dikiş Işığı (Fluorasan ışığı)

Bernina Dikiş Makinasının Içine Yerleştirilmiş Olan ışıklandırma Sistemi Gün ışığı Gibi Parlak Olarak Ve Serbest ışık şeklinde Gölgeli şekilde Iğne Etrafındaki Alanın Dikiş Alanını Aydınlatır.

** Kurma (Kişisel Ayarlar)

BERNINA Için Yanlızca Eşsiz Olan Bu özellik Bütün Arızalı Ayarların, çalışma Unsurlarının Ve Kendi Kişisel Ihtiyaçlarınıza Göre Fonksiyonlarının Yapılmasının Ve Favori Fonksiyon Düğmesinin çalışmasını Sağlar.

** Çok Fonsiyonlu Düğmeler

Bunlar özellikle Dikiş Ve Nakış Işlemlerinin Kolayca Yapılmasını Sağlar. Çok Fonksiyonlu Düğmeler Dikiş Uzunluğunun Ve Genişlemesinin Ayarlamasını Yapar. Nakış Alanında Sizler Sonsuz Olarak, ölçüm, Pozisyon,dönen Tasarımlar Bakımından Yararlanabilirsiniz Ve Ayrıca Bunu öğretic Ile Kullanabilirsiniz.

** FHS El Kullanılmayan Sistem (Dizlik Tertibatı)

Gerçek BERNINA özelliğidir.Diz Ile çalıştırılan Baskı Ayağının Kaldırılmasını Sağlar Ve Aynı Zamanda Besleme Mandallarının Alçaltılmasını Temin Eder. Bu Durm Projenizi Devam Ettirmek Için Bir Kılavuz Olarak El Kullanmadan çalışmanızı Sağlar.

** Otomatik Masura Sarma Motoru

Bu Sarma Tertibatı Artista 730 Dikiş Makinası Ile Sizlere Zaman Tasarrufunda Bulunur, Bobinlere Dikiş Yaptığınız Zaman Veya Nakış Veya Yorgan Dikişi Yaptığınız Zaman Işte Herhangi Bir Duraklama Olmadan Bobinin Sarılmasını Sağlar. Ayrıca Sağlam çok Fonksiyonlu Metal Makara Tutucusu Faydalı Ve Yararlı Bir Aksamdır.

** Geniş Ve Dokunmatik Ekran

Dokuma Ekranı Dikiş Genişliği Ve Uzunluğu Besleme Dişlisi Ve Iğne Pozisyonuyla Ilgili Olarak önemli Bilgileri Gösterir. Kullanıcı Ara Yüzündeki Animasyonlar Kolay Ayrıca Uygun şekilde çalıştırılabilir.

** Sonsuz şekilde Ayarlanabilir Baskı-ayak Basıncı

Baskı Ayak Basıncının Kontrol Edilmesi Düzgün şekilde Kumaşın Beslenmesini En Iyi şekilde Sağlar. Bu Durum Kaba Hassas Olan Kumaşın Bütün Kalınlıkları Doğrultusunda Mükemmel şekilde Dikiş Dikilmesine Yardımcı Olur.

** Dahili Portal

Artista 730 çalıştırma Sistemi Olarak Microsoft Windows'u Kullanmak Için Dünyada Yapılan Ilk Ve Tek Dikiş Makinasıdır. İsteğe Bağlı Olarak,elde Mevcut Modem Sistemi Artista Internet Portalından Tasarımları Yüklemenizi Sağlar.

** Otomatik İplik Kesici

Artista 730 Ile Tasarımdaki Bir Rengin Nakış Işlemini Bitirdikten Sonra Iplik Ucu Otomatik Olarak Kesilir. Alt Ve üst Ipliği Ayrıca Aynı Anda Dikiş Yamalama Ve Yorgan Dikme Modlarına Bir Düğmeye Basılmak Suretiyle Kesilebilir.

** Favori Fonksiyon Düğmesi

Favori Fonksiyon Düğmesi En Sık Kullanılan Fonksiyonumuz Için Serbestçe Programlanmıştır. İstediğiniz özelliği Bir Düğmeyle Programlayabilirsiniz.

** Güvenli Taşıma Çantası

Kolayca Takılacak Nakış Modülü Nakış Dünyasının Harikulade Bir Durumuna Ulaşmanızı Sağlar. Çok Geniş Olan Nakış Alanları Fikirlerinizin Gerçeğe Dönüşmesini Sağlar. Bununla Beraber Verilen çanta Nakış Modülünün Pratik Olarak Muhafaza Edilmesini Ve Kolayca Taşınmasını Sağlar.

Divider
Divider
Divider